אודות

המשרד הוקם בשנת 2006 על ידי ארי גולדברג, שמאי מקרקעין מוסמך וחבר לשכת שמאי המקרקעין בישראל, המתמחה בשוק הנדל"ן בארץ 18 שנים. המשרד פועל על פי סטנדרטים גבוהים של מקצועיות, שרות וניהול, המנחים את הפעילות השוטפת במשרד. לצד  אמינות ושירות אדיב, המשרד דוגל במקצועיות בלתי מתפשרת, הכוללת השתתפות בהשתלמויות מקצועיות תקופתיות, ועמידה בסטנדרטים מקצועיים מובילים. חוות הדעת המקצועיות של ארי גולדברג ידועות בדייקנותן, יסודיותן והעמקתן בכל הנושאים החשובים ביותר ללקוחות, תוך שימת דגש מיוחד על צרכי הלקוחות ומתן פתרונות יצירתיים לדילמות בתחום הנדל"ן. בין לקוחות החברה בנקים מהגדולים בארץ, בתי משפט, רואי חשבון ועורכי דין מובילים בתחום המקרקעין, חברות בניה ויזמות ועוד.

לייעוץ ראשוני עם שמאי מקרקעין מומחה התקשרו 052-3624261

יצירת קשר

"כמי שמכיר לעומק את שוק הנדל"ן בארץ, אני יודע עד כמה הנושא מורכב ולעיתים  ללקוחות אין סבלנות לקרוא את כל הדו"ח עד הסוף.

לכן, אני רואה חשיבות רבה בכתיבת דו"חות שיהיו ידידותיים גם לאנשי המקצוע וגם  ללקוחותיהם, וכל זאת מבלי להתפשר על איכות ודייקנות הנתונים.

הניסיון הרב שצברתי מאפשר לי להעניק  ללקוחותיי ייעוץ שוטף בכל נושא שקשור  לתחום הנדל"ן, החל מחקיקה חדשה וכלה בשאלות שמתעוררות בעקבות הדו"ח.

חשיבה מחוץ לקופסא מאפשרת לי לסייע ללקוחותיי להפיק מכל דו"ח את המירב".

תהליך קבלת ההחלטות של גורמים מקצועיים בתחום הנדל"ן ככלל ושל לקוחות פרטיים ועסקיים בפרט, מושפע ממגוון רחב של תחומים- החל בתחום המשפטי, מיסוי, פיתוח עתידי וכמובן מצבו הפיזי של הנכס.

לכל אחד מהם משקל שונה בקביעה של השווי המוערך של הנכס- השורה התחתונה, אולם יש להם השפעה מרחיקת לכת הרבה מעבר לנושא המחיר העדכני.

לכן, שמאי מקרקעין מקצועי יבחן את הפרמטרים השונים ויתייחס אליהם בדו"ח הכתוב.

איש המקצוע- עורך הדין, רואה החשבון, גורמים ברשויות השונות וגם לקוחות פרטיים, עושים שימוש בדו"חות המעמיקים בבואם לקבל החלטות במגוון נושאים, ביניהם: מכירה או רכישה של נכס, השכרת נכס, מס שבח, היטל השבחה, הפקעות וכמובן נושאים הקשורים לתחום ההלוואות בבנקים המסחריים ובבנקים למשכנתאות.

במהלך הפעילות צבר המשרד לקוחות ושיתופי פעולה רבים, ביניהם: הבנקים הגדולים בישראל, בתי משפט (עדות מומחה), רואי חשבון, עורכי דין , פרויקטים בתחום התמ"א, ולקוחות פרטיים.